Zahrada pro vás

celý den v zahradě jen pro vás

Svatba pro pohodáře

Naše svatební místo máte celý den jen sami pro sebe a můžete zde zažít jedinečný svatební den plný klidu, pohody a volnosti v zahradě plné vůní, barev a přirozených zvuků přírody. 

Můžete si stvořit základní ideu koncepce vaší svatby a společně s námi ji můžete v této zahradě realizovat. Po celou dobu vám budeme pomáhat, podělíme se s vámi o naše zkušenosti, svatební know how a rady a toto vše vám zaručí, že vaši hosté se budou na vaší svatbě cítit jako v pohádce. Doporučíme vám naše spřátelené hudebníky, fotografy, cateringové specialisty. Zahradu máte k dispozici sami pro sebe od ranních hodin do večerních 20:00. Kapacita zahrady je 70 lidí. Zároveň máte k dispozici kryté zázemí v budově Měsíčnici, která má kapacitu 20 lidí. Pomůžeme vám i se zajištěním perfektní mokré varianty. Naše Zahrada Anastazie je domovem velkého množství rostlin a živočichů, a proto je velmi důležité dbát na jedinečnost tohoto prostoru i během svatebního dne. Jistě si dovedete představit, že pro naše místo není vhodná hlasitá hudba ani bujará párty, ale naopak klidnější a pohodový svatební den.

}

Celý den pro vás

Den před svatbou: prostor pro přivezení vašich věcí dle domluvy

V den svatby:

  • pronájem zahrady: od ranních hodin do 20:00
  • pronájem zázemí Měsíčnice: od ranních hodin do 20:00
  • čas svatebního obřadu: dle vašeho přání

Svatební inventář

Základní svatební inventář v ceně.

Cena pronájmu

38 000 Kč*

*pronájem zahrady a zázemí v Měsíčnici od brzkých ranních hodin do 20:00, včetně zapůjčení základního svatebního inventáře a karaf s čistou vodou.

Zahrada pro vaší svatbu

Svatební hostina

Můžete si vybrat z nabídky našich spřátelených rodinných cateringových firem anebo si občerstvení pro váš svatební den zajistit dle vlastních zdrojů.

Hudební doprovod

Seznámíme vás s nabídkou našich spřátelených hudebníků a bude záležet jen na vás, jaký hudební doprovod si pro váš svatební den zvolíte.

Zahrada pro vaší svatbu
Svatební den na míru

Květinová výzdoba

Zahradu nazdobíme do světlých smetanových tónů včetně dekorací dle našeho standardního inventáře. Společně můžeme celý prostor dodekorovat květinami dle vašeho přání. Doporučíme vám i spřátelené květinářství, kde se můžete domluvit na vlastní květinové dekoraci.

Svatební fotograf

Přírodní fotoateliér v zahradě Anastazie je plný krásných zákoutí pro ty nejromantičtější svatební fotografie. Představíme vám nabídku našeho spřáteleného fotografa, abyste měli krásné vzpomínky a radostné pocity, kdykoliv se na fotografie podíváte.

Zahrada pro vaší svatbu

Dárky pro svatební hosty

Představte si, že si z vašeho svatebního dne odnese každý svatebčan dárek a uchová si tak vzpomínku na krásný okamžik začátku vaší společné životní cesty. Tvůrkyně prostoru zahrady Anastázie, paní Irena Kovářová, tvoří v tomto místě i obrazy, které vnáší radost do života lidí. A právě takové mohou být i dárky pro vaše hosty – malé obrázky nebo dárkové předměty s motivy obrazů, které vnesou radost do jejich životů.

Zahrada pro vaší svatbu

Jedinečnost prostoru

Zahrada Anastazie je domovem velkého množství rostlin a živočichů. Je to klidný prostor, plný vůní, barev a přirozených zvuků přírody. A proto je velmi důležité dbát na jedinečnost tohoto prostoru i během svatebního obřadu. Jistě si dovedete představit, že pro naše místo není vhodná hlasitá heavy metalová hudba ani bujará párty.

Ze světa svateb v přírodě

Sledujte náš blog, kde sdílíme praktické informace ze svatebního světa.

„Ano“

svatební obřady u nás

Toužíte po místě, které bude klidné a plné vůní, barev a přirozených zvuků přírody? 

Domluvte si s námi prohlídku a přijeďte se k nám podívat.

Souhlas se zásadami ochrany osobních údajů

8 + 6 =