Oslava výročí svatby v přírodě

svatba cínová, porcelánová, perlová, rubínová, zlatá...

Oslavte výročí vaší svatby

Ať už uplynulo 10, 20, 25 či 50 let od vaší svatby, vždy je to důvod k radostné oslavě. A vy ji můžete uspořádat v prostoru krásné přírodní zahrady Anastazie.

Záleží zcela na vás, jak výročí vaší svatby oslavíte. Znovu můžete zažít svatební obřad, cestu k oltáři a obnovení manželského slibu. Anebo můžete uspořádat celý svatební den včetně rautu či hostiny pro vaše nejbližší v prostoru klidné a čisté přírody. Podívejte se na naší svatební nabídku a nechte se inspirovat, jak byste vaši oslavu mohli uspořádat. Společně pak vše doladíme do nejmenších detailů.

Zahrada pro vaší svatbu

Svatební obřad

Nemusíte se o nic starat – zapůjčíme vám náš inventář, zahradu nazdobíme do světlých svatebních tónů a připravíme vám pohádkovou cestu k oltáři.  

V 1 den se u nás konají pouze 3 svatební obřady a zahradu máte pro sebe v rozmezí 2 hodin. Kapacita zahrady je 70 lidí.

Zahrada pro vás

Oslava vašeho výročí svatby může trvat po celý den. Zahradu máte k dispozici sami pro sebe od brzkých ranních hodin do večerních 20:00. Můžete si udělat vlastní svatební výzdobu zahrady do barev, které lahodí vašim očím. Doporučíme vám naše spřátelené hudebníky, fotografy, cateringové specialisty, ale výběr a komunikace s nimi je zcela na vás. Kapacita zahrady je 70 lidí.

Zahrada pro vaší svatbu
Zahrada pro vaší svatbu

Svatební den na míru

Pronajímáte si přírodní zahradu spolu s péčí 2 našich koordinátorek, Bohunky a Martinky, které se postarají aby oslava výročí vaší svatby byla plná radostných okamžiků a vzpomínek. Zahradu pro vás vyzdobíme do barevných tónů, které si vyberete. Ve spolupráci s našimi partnerskými firmami zajistíme všechny služby, které udělají oslavu vašeho svatebního výročí nezapomenutelným. Společně vše prokonzultujeme a domluvíme se na nejlepším možném scénáři vašeho dne.

Dárky pro svatební hosty

Představte si, že si z vašeho svatebního dne odnese každý svatebčan dárek a uchová si tak vzpomínku na krásný okamžik začátku vaší společné životní cesty. Tvůrkyně prostoru zahrady Anastázie, paní Irena Kovářová, tvoří v tomto místě i obrazy, které vnáší radost do života lidí. A právě takové mohou být i dárky pro vaše hosty – malé obrázky, které vnesou radost do jejich životů.
Zahrada pro vaší svatbu

Jedinečnost prostoru

Zahrada je domovem velkého množství rostlin a živočichů. Je to klidný prostor, plný vůní, barev a přirozených zvuků přírody. A proto je velmi důležité dbát na jedinečnost tohoto prostoru i během svatebního obřadu. Jistě si dovedete představit, že pro naše místo není vhodná hlasitá heavy metalová hudba ani bujará párty.

Ze světa svateb v přírodě

Sledujte náš blog, kde sdílíme praktické informace ze svatebního světa.
Víkend otevřených zahrad s ukázkou svatebního dne

Víkend otevřených zahrad s ukázkou svatebního dne

Celý víkend si budete moci užít hektarový areál, který ctí principy přírodních a dešťových zahrad. A svatebně nazdobenou zahradu Anastazii! Prohlédnete si 20let rostlou šťavnatou zahradu Anastazii a 4 letou komunitní zahradu Naše zahrádka. Seznámíte se s místem, ve...

Citáty na svatební oznámení

Citáty na svatební oznámení

Inspirujte se citáty o lásce a vyberte si ta nejvýstižnější slova pro vaše svatební oznámení. České citáty na svatební oznámení   Jaroslav Vrchlický "Mnoho zmůže síla duše, mnoho víra, více naděje, ale všecko zmůže láska."  Vítězslav Nezval "Láska je vzácné...

Reportáž z ukázkového svatebního dne 21.8.2020

Reportáž z ukázkového svatebního dne 21.8.2020

Odhalení nového konceptu pro svatby spojené s ukázkou svatebního místa   Naší přírodní zahradu Anastazii jsme svatebně vyzdobili a otevřeli pro širokou veřejnost i svatební agentury. V pátek 21. srpna jste si mohli užít atmosféru našeho svatebního místa na vlastní...

„Ano“

svatební obřady u nás

Toužíte po místě, které bude klidné a plné vůní, barev a přirozených zvuků přírody? 

Domluvte si s námi prohlídku a přijeďte se k nám podívat.

Souhlas se zásadami ochrany osobních údajů

9 + 4 =