Svatební oznámení a tiskoviny

sladěné s motivy ze zahrady

Svatební oznámení a tiskoviny Kvetoucí louka 1

Pozvěte své svatební hosty do prostoru čisté přírody a nalaďte je na toto místo už při předání svatebního oznámení. Můžete si vybrat třeba tento motiv s lučním kvítím, který může být jak na svatebním oznámení, tak na dalších tiskovinách.

Svatební oznámení a tiskoviny Kvetoucí louka 2

Jemné pastelové tóny květů z rozkvetlé zahrady, z místa, kde si řeknete své „ano“. I toto může být právě vaší variantou svatebního oznámení i jmenovek na stůl či jiným potřebným svatebních tiskovin.

Svatební oznámení a tiskoviny Kvetoucí louka 3

Motiv lučních květin na svatebním oznámení, jmenovkách pro hosty na svatební hostině, směrovkách, informačních tabulích, programu… Na každém detailu záleží a váš svatební den tak může být harmonicky vyladěný už od výběru místa, přes pozvánky až po smaotznou svatební kytici. Vše v souladu s přírodou.

Svatební oznámení a tiskoviny Pivoňky

Plnokvěté a voňavé pivoňky jsou nejoblíbenější květinou pro nevěsty. Vybírají si je do svých svatebních kytic a mohou je mít i na svatebním oznámení a dalších tiskovinách.

Svatební oznámení a tiskoviny Růže

Druhou nejoblíbenější květinou pro nevěstu jsou růže a často právě v kombinaci s eukalyptem. Podívejte se na variantu svatebního oznámení doplněného světle růžovým písmem s fontem připodobňujícím tah štětce. Můžeme mít tento jemný růžový motiv také na ostatních stavebních tiskovinách.

Svatební oznámení a tiskoviny Jemná kvítka

Světle růžové jemné květy jsou vhodné pro romantické duše, kteří chtějí vstup do manželství podpořit symbolem jednoty – kruhu.

Svatební oznámení a tiskoviny Pomněnky

Nádherné tóny od světle modré po světle fialkovou – to jsou krásné květy pomněnek. Svatební oznámení s motivem těchto drobných pomněnkových kvítků je přímo určené pro romantické duše. Podkladem může být jak čiště bílý papír, tak strukturovaný s lehkých nádechem béžova.

Svatební oznámení a tiskoviny Modré květy

Jemné pastelové květy v modrých tónech uspořádaných do kruhu, symbolu nekonečnosti, jednoty, celostnosti a především spolurpáce muže a ženy. Ideální motiv na svatební oznámení a další potřebné tiskoviny.

Svatební oznámení a tiskoviny Lístečky

Bujně rostlá zahrada, svatba v souladu s přírodou a svatební oznámení s motivem jemných zelených lístečků – to je ta pravá kombinace pro milovníky přírody. V této variantě mohou být i ostatní potřebné svtaební tiskoviny.

Svatební oznámení a tiskoviny Už to nejde zastavit

Tvůrkyně prostoru Zahrady Anastázie, paní Irena Kovářová, tvoří v tomto místě i obrazy, které vnáší radost a hojnost do života. A právě tyto motivy mohou být i součástí vašeho svatebního oznámení a tiskovin. Podívejte se na ukázku s obrazem „Už to nejde zastavit“. tento motiv připravíme na jakoukoliv tiskovinu, kterou si budete přát. A představte si, že na závěr dny obdarujete vaše svatební hosty malými dárky, které také ponesou motivy tohoto obrazu – připravíme vám balíčky s malými obrázky nebo knoflíky pro štěstí.

Zahrada Anastazie Jižní Čechy
Zahrada Anastazie Jižní Čechy
Zahrada Anastazie Jižní Čechy
Zahrada Anastazie Jižní Čechy

Svatební oznámení s vaší společnou fotografií

Pokud byste si přáli svatební oznámení spojit s místem konání svatebního obřadu, můžete se zastavit v naší zahradě na předsvatební fotografování. Z vašich společných fotografií vyčarujeme třeba takováto svatební oznámení:

Zahrada Anastazie Jižní Čechy
Zahrada Anastazie Jižní Čechy

Dárky pro svatební hosty

Představte si, že si z vašeho svatebního dne odnese každý svatebčan dárek a uchová si tak vzpomínku na krásný okamžik začátku vaší společné životní cesty. Tvůrkyně prostoru zahrady Anastázie, paní Irena Kovářová, tvoří v tomto místě i obrazy, které vnáší radost do života lidí. A právě takové mohou být i dárky pro vaše hosty – malé obrázky nebo dárkové předměty s motivy obrazů, které vnesou radost do jejich životů.

Zahrada pro vaší svatbu

Přejete si mít svatbu vyladěnou do posledního detailu? 

Napište nám a společně to stvoříme.

Souhlas se zásadami ochrany osobních údajů

1 + 6 =