Svatební obřad podle našich předků

vracíme se k původním tradicím

Svatební obřad – rituál podle našich předků

Nejen promluva k novomanželům, ale rituál. Naši předci věděli, že slovo má obrovskou sílu. Slovo vedené skrze rituál tuto sílu ještě znásobuje a spojuje nás s tím nejlepším, co nabízí morfické pole manželství.

Na rozdíl od klasického civilního obřadu je důležitá aktivní účast obou novomanželů, kteří se skrze svá slova pronášená k tomu druhému mnohem více spojují se zodpovědností za manželský svazek. Rituálem vás provede paní Irena Kovářová, majitelka a zakladatelka zahrady Anastazie a 1. rodového statku v Čechách. Z těchto principů vychází i u svatebního rituálu.

Oficiální obřad musí proběhnout tak či tak. Můžete si ale zároveň dopřát i vstup do manželství plný moudrosti a úcty k našim předkům. Nejprve si dopřejte obřad v naší zahradě a až poté si zajděte vyřídit oficiální formalitu na úřad.

Požehnaný začátek nové cesty

Svatební den můžete prožít podle vlastního scénáře v prostoru krásné přírodní zahrady Anastazie. Společně připravíme den, který bude ctít moudrost našich předků. Obřad bude plný slov požehnání a podpory pro vaši novou společnou cestu životem.

Svatební den na míru

Ve spojení

V prostoru naší zahrady budete v intenzivním spojení s tím, co je trvalé a věčné – s přírodou. Váš slib lásky proběhne v prostoru plném klidu, vůní, barev a přirozených zvuků přírody. Jedinečný den v jedinečném prostoru.

„Ano“

svatební obřady u nás

Toužíte po místě, které bude klidné a plné vůní, barev a přirozených zvuků přírody? 

Domluvte si s námi prohlídku a přijeďte se k nám podívat.

Souhlas se zásadami ochrany osobních údajů

6 + 5 =