Svatební obřad

eliška a dalibor

Děkujeme

„Pozemské nebe mě okouzlilo od prvního vkročení před 3 lety. Pravidelně se do něj vracíme s dcerkou nebo na akce pořádané ve spolupráci s Top second hand a Miluj sukni. Jsem pokaždé fascinovaná krásou, klidem a lidmi, kteří Pozemské nebe tvoří a dávají mu tu nádhernou duši.

Když jsem se s partnerem rozhodla pro svatbu ideálně mimo obřadní síň na úřadě, poslala mi sestra odkaz, že v okolí Českých Budějovic je možnost sňatku právě v Pozemském nebi. Takže jsme to brali jako znamení a velkou symboliku, že bychom se vzali právě tady.

Zbývalo vyřešit, aby byl volný termín, protože jsme svatbu plánovali narychlo.Co se týká organizace, vše probíhalo hladce, Pozemské nebe komunikuje velmi dobře, můžete se přijet podívat, je k zapůjčení i poměrně velký „sortiment“ výzdoby, městský  úřad Rudolfov nám také vyšel vstříc, Pozemské nebe přímo spolupracuje s bistrem Cobliha nebo Jdem Tam. I tuto spolupráci jsme využili a byli jsme velmi spokojeni. Celá atmosféra zahrady, výzdoba a lidé, které jsme měli na našem obřadu, nám dala pocit, že jsme v nebi na zemi a zážitek z vlastního sňatku byl o to silnější. 

Děkuju celému týmu Pozemského nebe za to, jaké jsou a také za to, že se můžeme několikrát do roka vracet na místo, kde jsme si slíbili doživotní společnost jeden druhého.

K dispozici pro svatebčany je zázemí v Měsíčnici (domek na pozemku Pozemského nebe), lze domluvit občerstvení přímo v zahradě a zapůjčení stolků, židlí, i nádobí. Opravdu nic nebyl problém. Zahrada byla krásně nazdobena sezónními květy.“

Eliška a Dalibor

„Ano“

svatební obřady u nás

Rádi byste si naší zahradu prohlédli?