Svatební fotograf

přírodní fotoateliér plný romantických zákoutí

Naše přírodní zahrada Anastazie je plná romantických zákoutí pro vaše představební i svatební fotografie a to v každém ročním období.

Přijďte si nejprve zahradu prohlédnout, nacítit a rovnou si nechte udělat předsvatební párové fotografie, které se třeba mohou stát i hlavním motivem vašeho svatebního oznámení. Naše Martinka fotí portréty párů v našich přírodních zahradách a ráda udělá předsvatební fotografie i vám. Během svatebního dne společně s Bohunkou pečuje o vás a prostor zahrady, a proto fotografie z průběhu svatebního dne vám ráda vyčaruje naše spřátelená fotografka Sonička Švihelová.

Martina Šímová

FOTOGRAFKA SVATEBNÍCH OBŘADŮ

„Příroda je pro mě tím nejlepším fotoateliérem – stále se měnící kulisy z nebeských mraků, pestrobarevnost květin, listů stromů i trávy. Baví mě fotit radostné životní okamžiky, krásné tvoření přírody a lidí. A když se to všechno dobře zkombinuje, znovu prožíváte radostné okamžiky, kdykoliv se na fotografie podíváte,“ Martina.

KONTAKT:

728 853 272 

martina@pozemskenebe.cz

hudba na svatbu
svatebni fotograf sona svihelova

Soňa Švihelová

SVATEBNÍ FOTOGRAFKA

 

Abyste se na fotografiích tvářili uvolněně, musíte se tak i cítit. A proto je velmi důležité vybrat si tu správnou fotografku, se kterým strávíte celý váš svatební den. Doporučujeme vám naše spřátelené fotografy, kteří zpříjemní váš svatební den.

Přátelská, usměvavá a nesmírně šikovná kolegyňka, která fotí na našich pravidelných akcích v Zahradách nad městem.

KONTAKT:

777936171

sonicka.h@email.cz

Toužíte po místě, které bude klidné a plné vůní, barev a přirozených zvuků přírody? 

Domluvte si s námi prohlídku a přijeďte se k nám podívat.

Souhlas se zásadami ochrany osobních údajů

3 + 1 =