Svatební den na míru

celý den v zahradě s naší kompletní koordinací

Svatba snů

O takovéto svatbě jste možná tajně snili a teď se vám vaše sny plní. Jen si to představte, naší přírodní zahradu máte sami pro sebe po celý den. O nic se nemusíte starat. Komunikujete pouze s námi a my za vás všechno zařizujeme.

Nejde jen o pronájem obyčejné zahrady. Jde o prostor plný lásky, ve kterém vykročíte na novou cestu. Společnou cestu manželů. A takovýto den prožíváte jen jednou za život a my se postaráme o to, aby byl podle vašich snů. Pronajímáte si svatební místo spolu s péčí našich koordinátorek, které se postarají aby váš svatební den byl plný radostných okamžiků a vzpomínek, které vás budou naplňovat po celou dobu vašeho manželství. Zahradu pro vás vyzdobíme podle naší vzájemné domluvy. Ve spolupráci s našimi partnerskými firmami zajistíme všechny služby, které udělají váš svatební den nezapomenutelným. Společně vše prokonzultujeme a domluvíme se na nejlepším možném scénáři vašeho dne. Zahradu máte k dispozici sami pro sebe od ranních hodin do večerních 20:00. Kapacita zahrady je 70 lidí. Zahrada Anastazie je domovem velkého množství rostlin a živočichů. Je to klidný prostor, plný vůní, barev a přirozených zvuků přírody. A proto je velmi důležité dbát na jedinečnost tohoto prostoru i během svatebního dne. Jistě si dovedete představit, že pro naše místo není vhodná hlasitá hudba ani bujará párty a naopak je vhodné respektovat jedinečnost přírodního prostoru.

}

Celý den pro vás

Den před svatbou: prostor pro přivezení vašich věcí dle domluvy

V den svatby:

 • pronájem zahrady:
  od ranních hodin do 20:00
 • pronájem krytého zázemí Měsíčnice:
  od ranních hodin do 20:00
 • čas svatebního obřadu: dle vašeho přání

Svatební inventář v základu

Základní svatební inventář v ceně.

Cena pronájmu v základu

58 000 Kč*

*V základní ceně je zahrnut pronájem zahrady, základní inventář a péče našich 2 koordinátorek. Další služby jako je catering, hudba, fotograf, pronájmy stanů a dalšího inventáře…budou naceněny dle domluvy.

Z

Další služby dle vašeho výběru

Společně vytvoříme svatební scénář. Ve spolupráci s našimi partnerskými firmami pro vás zajistíme:

 • hudbu
 • catering
 • fotografa
 • fotokoutek
 • stany
 • další inventář
 • dárky pro svatební hosty

Hudební doprovod

Společně vybereme jaký hudební doprovod by se vám líbil pro váš svatební den. Seznámíme vás s nabídkou našich spřátelených hudebníků a poté s nimi vše domluvíme tak, abyste byli v den vaší svatby pohádkově spokojeni.

Svatební den na míru
Svatební den na míru

Svatební catering

Svatební raut, piknikové uspořádání v zahradě, svatební tabule s vícechodovým zážitkovým menu, slané i sladké dobroty, svatební dort a přípitek…bude záležet jen na vás, jakou formu občerstvení byste si na vaší svatbě přáli. S našimi spřátelenými rodinnými cateringovými firmami vám pomůžeme vybrat tu nejvhodnější kombinaci.

Svatební fotografka

Přírodní fotoateliér v zahradě Anastazie je plný krásných zákoutí pro ty nejromantičtější svatební fotografie. Společně se domluvíme na nabídce naší spřátelené fotografky, abyste měli krásné vzpomínky a radostné pocity, kdykoliv se na fotografie podíváte. Můžeme vám připravit i fotokoutek v naší zahradě, aby si i vaši svatebčané mohli udělat během dne radostné fotografie.

Svatební den na míru
Svatební den na míru

Svatební inventář

Kapacita naší zahrady je 70 lidí. Společně uspořádáme prostor zahrady tak, aby se v něm cítili komfortně všichni svatebčané. Domluvíme se na potřebném pronájmu stanů, stolků, židlí, lavic a dalšího potřebného vybavení pro váš svatební den.

Dárky pro svatební hosty

Představte si, že si z vašeho svatebního dne odnese každý svatebčan dárek a uchová si tak vzpomínku na krásný okamžik začátku vaší společné životní cesty. Tvůrkyně prostoru zahrady Anastázie, paní Irena Kovářová, tvoří v tomto místě i obrazy, které vnáší radost do života lidí. A právě takové mohou být i dárky pro vaše hosty – malé obrázky nebo dárkové předměty s motivy obrazů, které vnesou radost do jejich životů.

Zahrada pro vaší svatbu

Jedinečnost prostoru

Zahrada je domovem velkého množství rostlin a živočichů. Je to klidný prostor, plný vůní, barev a přirozených zvuků přírody. A proto je velmi důležité dbát na jedinečnost tohoto prostoru i během svatebního obřadu. Jistě si dovedete představit, že pro naše místo není vhodná hlasitá heavy metalová hudba ani bujará párty.

Ze světa svateb v přírodě

Sledujte náš blog, kde sdílíme praktické informace ze svatebního světa.

„Ano“

svatební obřady u nás

Toužíte po místě, které bude klidné a plné vůní, barev a přirozených zvuků přírody? 

Domluvte si s námi prohlídku a přijeďte se k nám podívat.

Souhlas se zásadami ochrany osobních údajů

3 + 8 =