Catering na svatbu

sladké i slané svatební dobroty

Na čerstvém vzduchu chutná nejlépe!

A na svatbě v přírodě to platí dvojnásob.

Svatebčany můžete pohostit drobným občerstvením ještě před obřadem, brunchem a piknikem po obřadu nebo vícechodovým svatebním menu. Spolupracujeme s těmi, kteří s láskou připravují dobroty pro váš svatební den. Podívejte se na jejich nabídku:

svatebni catering bylinkova

Bylinková

 

Mladá rodina, která připravuje rauty pro rodinné oslavy a firemní příležitosti, svatební catering a malé dobroty ze surovin z vlastní zahrádky a malých farem, lesů, luk a hájů. Níže se můžete podívat na ukázkové menu, které může být i součástí vaší svatební hostiny.

KONTAKT:

Petr: 605 569 629

Jana: 774 650 624

cateringbylinkova@gmail.com

Vegetárna Impala

Rádi připravíme přesně podle vašich přání a představ vegetariánské a veganské občerstvení a to chutně, esteticky, zdravě i eticky“ říká VEGE bistro a zdravá VEGE jídelna v centru Českých Budějovic.  

KONTAKT:

+420  733 322 640

vegetarnaimpala@gmail.com

svatebni catering bistro cobliha
svatebni catering bistro cobliha

Bistro Cobliha

Máme rádi dobré jídlo a nic, co nechutná nám, nenabídneme vám,“ říkají manželé Třeštíkovi z rodinného bistra v centru Českých Budějovic. Připraví pro vás svatební raut i hostinu, kterou si můžete dát přímo v naší zahradě Anastazie anebo po skončení obřadu přejet do jejich restaurace v centru Českých Budějovic. 

KONTAKT:

Catering: Radek: 775 717 270

Cukrářská výroba: Gabriela: 731 664 787

Rádi byste si naší zahradu prohlédli?