Catering na svatbu

sladké i slané svatební dobroty

Na čerstvém vzduchu chutná nejlépe!

A na svatbě v přírodě to platí dvojnásob.

Svatebčany můžete pohostit drobným občerstvením ještě před obřadem, brunchem a piknikem po obřadu nebo vícechodovým svatebním menu. Spolupracujeme s rodinami, kteří s láskou připravují dobroty pro váš svatební den. Podívejte se na jejich nabídku:

svatebni catering bistro cobliha

Bistro Cobliha

Máme rádi dobré jídlo a nic, co nechutná nám, nenabídneme vám,“ říkají manželé Třeštíkovi z rodinného bistra v centru Českých Budějovic. Připraví pro vás svatební raut i hostinu, kterou si můžete dát přímo v naší zahradě Anastazie anebo po skončení obřadu přejet do jejich restaurace v centru Českých Budějovic. 

KONTAKT:

Catering: Radek: 775 717 270

Cukrářská výroba: Gabriela: 731 664 787

Bylinková

 

Inspirací nám byla celoživotní láska k jídlu, vaření, stolování a přátelé, kteří u nás rádi jedí,“ říkají manželé Navrátilovi, kteří své dobroty tvoří z vlastních bylinek, zeleniny a ovoce vypěstovaných ve vlastní přírodní zahradě ve Svojeticích u Říčan u Prahy. Rádi přijedou do naší zahrady Anastazie a připraví pro vás netradiční zážitkové menu, které bude vícechodové a sladěné tak, abyste vy i vaše chuťové pohárky měly ze svatební hostiny nezapomenutelný zážitek.

KONTAKT:

Catering: Petr: 605 569 629

Cukrářská výroba: Jana: 774 650 624

bylinkovaslaskoukjidlu@gmail.com

svatebni catering bylinkova

Rádi byste si naší zahradu prohlédli?