2. víkend v červnu se koná celorepubliková akce Víkend otevřených zahrad a my jsme toho součástí. Přijďte si prohlédnout svatebně nazdobenou Zahradu Anastazii, ochutnat svatební catering od Bylinkové a inspirujte si v Komunitní zahradě Naše zahrádka.

 

Svatby v našem areálu pořádáme od roku 2018 a rok od roku je naše přírodní Zahrada Anastazie žádanější. Stále více snoubenců touží prožít svůj svatební den v prostoru plné barev a zvuků přírody, na čerstvém vzduchu a přitom využít zázemí, které nabízíme. Svatební inventář, dekorace a spolupráce s Cateringem Bylinková, které snoubencům nabízíme, tvoří z jejich dne jedinečný vstup do manželství plný krásných radostných vzpomínek.

Srdečně vás zveme, přijďte si náš prostor prohlédnout, ochutnat báječné svatební menu od Bylinkové, zažít čarokrásná květinová zákoutí a atmosféru, kterou vyčarují svatební dekorace. Přijďte naše místo zažít všemi smysly.

Na co se můžete těšit?
-svatebně nazdobenou Zahradu Anastazii
-Vílí stezku v Komunitní zahradě Naše zahrádka
-zvýšené záhony, bylinkové a trvalkové záhony
-stromy poznání plné moudrosti o včelkách, vodě, ženské a mužské energii
-přírodní jezírka
-suché zídky
-pasivní stavbu ze slámopanelů – centrum osobního rozvoje Měsíčnice
-minigalerii s feng shui obrazy Mgr. Ireny Kovářové a autorské dárkové produkty tvořené v tomto areálu pod značkou Tvorimesrdcem.cz
-vynikající svatební catering od Bylinkové – mladá rodina, která připravuje rauty pro rodinné oslavy a firemní příležitosti, svatební catering a malé dobroty ze surovin z vlastní zahrádky a malých farem, lesů, luk a hájů

Svatebni menu - vikend otevrenych zahrad

Kdy?

sobota + neděle

11. + 12.června 2022

}

V kolik?

10:00 – 18:00

1 komentovaná prohlídka v sobotu 11.6. v 16:00

Za kolik?

60 Kč / dospělí

30 Kč / děti

Kde?

areál Zahrady nad městem (Pozemské nebe)

Pod Ohradou

373 71 Rudolfov

 

GPS: 48.9981575N, 14.5371056E

Odkaz na Mapy.cz

Odkaz na Google Maps

Zahrada Anastázie - Pozemské nebe

„Ano“

svatební obřady u nás