Obnovení manželského slibu

v prostoru krásné přírody

„ANO“ v přírodě

Chcete si znovu obnovit svatební slib a říci si „ANO“ v prostoru krásné přírody? Můžete!

Den, kdy si obnovíte svatební slib může být v  prostoru klidném a plném barev a zvuků přírody. Znovu můžete zažít svatební obřad, cestu k oltáři a obnovení manželského slibu. Anebo můžete uspořádat celý svatební den včetně rautu či hostiny pro vaše nejbližší v prostoru klidné a čisté přírody. Podívejte se na naší svatební nabídku a nechte se inspirovat, jak byste obnovu vašeho manželského slibu mohli uspořádat. Společně pak vše doladíme do nejmenších detailů.

Zahrada pro vaší svatbu

Svatební obřad

Nemusíte se o nic starat – zapůjčíme vám náš inventář, zahradu nazdobíme do světlých svatebních tónů a připravíme vám pohádkovou cestu k oltáři.

V 1 den se u nás konají pouze 2 svatební obřady a to v 11:00 anebo ve 14:00.  Zahradu máte pro sebe v rozmezí 3 hodin. Kapacita zahrady je 70 lidí.

Zahrada pro vás

Obnovení vašeho manželského slibu se může stát radostnou oslavou, která může trvat po celý den. Zahradu máte k dispozici sami pro sebe od brzkých ranních hodin do večerních 20:00. Můžete si udělat vlastní svatební výzdobu zahrady do barev, které lahodí vašim očím. Doporučíme vám naše spřátelené hudebníky, fotografy, cateringové specialisty, ale výběr a komunikace s nimi je zcela na vás. Kapacita zahrady je 70 lidí.

Zahrada pro vaší svatbu
Zahrada pro vaší svatbu

Svatební den na míru

Pronajímáte si přírodní zahradu spolu s péčí 2 našich koordinátorek, Bohunky a Martinky, které se postarají aby oslava obnovení vašeho manželského slibu byla plná radostných okamžiků a vzpomínek. Zahradu pro vás vyzdobíme do světlých svatebních tónů, které si vyberete. Ve spolupráci s našimi partnerskými firmami zajistíme všechny služby, které udělají oslavu vašeho svatebního výročí nezapomenutelným. Společně vše prokonzultujeme a domluvíme se na nejlepším možném scénáři vašeho dne.

Dárky pro svatební hosty

Představte si, že si z vašeho svatebního dne odnese každý svatebčan dárek a uchová si tak vzpomínku na krásný okamžik začátku vaší společné životní cesty. Tvůrkyně prostoru zahrady Anastázie, paní Irena Kovářová, tvoří v tomto místě i obrazy, které vnáší radost do života lidí. A právě takové mohou být i dárky pro vaše hosty – malé obrázky, které vnesou radost do jejich životů.

Zahrada pro vaší svatbu

Jedinečnost prostoru

Zahrada je domovem velkého množství rostlin a živočichů. Je to klidný prostor, plný vůní, barev a přirozených zvuků přírody. A proto je velmi důležité dbát na jedinečnost tohoto prostoru i během svatebního obřadu. Jistě si dovedete představit, že pro naše místo není vhodná hlasitá heavy metalová hudba ani bujará párty.

Ze světa svateb v přírodě

Sledujte náš blog, kde sdílíme praktické informace ze svatebního světa.

„Ano“

svatební obřady u nás

Toužíte po místě, které bude klidné a plné vůní, barev a přirozených zvuků přírody? 

Domluvte si s námi prohlídku a přijeďte se k nám podívat.

Souhlas se zásadami ochrany osobních údajů

8 + 12 =