Hudba na svatbu

živá hudba v živém prostoru

Toužíte po místě, které bude klidné a plné přirozených zvuků přírody? Naše přírodní zahrada Anastazie taková je! A navíc je zde plno vůní a barev, které podtrhují jedinečnost tohoto místa.

Sami si jistě dovedete představit, že hlasitá heavy metalová skupina do takovéhoto prostoru nepatří. A jistě si i představíte, že akustická hudba prohloubí příjemné prožitky v naší zahradě. Rádi bychom vám představili hudební skupiny, se kterými spolupracujeme. Jednak jejich hudba lahodí prostoru naší zahrady a také to mají k nám blízko a již u nás vystupovali na nejedné svatbě.

hudba na svatbu

Martina Činátlová

a MAAD

Romantické písničky, které dotvoří vaší cestu k oltáři do pohádkové. Akustická hudba v provedení 2 šikovných žen.

KONTAKT:

774 599 052

martina.cinatlova@gmail.com

Hey Apple

kapela co má šťávu

Členové kapely jsou z Českých Budějovic a okolí a připraví si pro vás písně, které udělají váš svatební den ještě pohádkovějším. Mohou zahrát v malém uskupení 2 hráčů anebo jako celá skupina.

KONTAKT:

Lukáš Černý: 721 562 489

info@heyapple.cz

svatba v prirode - spoluprace - hudba

Přirozené zvuky přírody

Zahrada je domovem velkého množství rostlin a živočichů. Je to klidný prostor, plný vůní, barev a přirozených zvuků přírody. A proto je velmi důležité dbát na jedinečnost tohoto prostoru i během svatebního obřadu. Jistě si dovedete představit, že pro naše místo není vhodná hlasitá heavy metalová hudba ani bujará párty.

Toužíte po místě, které bude klidné a plné vůní, barev a přirozených zvuků přírody? 

Domluvte si s námi prohlídku a přijeďte se k nám podívat.

Souhlas se zásadami ochrany osobních údajů

15 + 1 =