Dárky pro svatební hosty

radostné vzpomínky na váš výjimečný den

Představte si, že si z vašeho svatebního dne odnese každý svatebčan dárek a uchová si tak vzpomínku na krásný okamžik začátku vaší společné životní cesty. Tvůrkyně prostoru zahrady Anastázie, paní Irena Kovářová, tvoří v tomto místě i obrazy. Vkládá do nich pozitivní energii a obrazy potom harmonizují domovy lidí, inspirují je ke zdokonalování vlastních životů a prostředí, ve kterém žijí.  A právě takové mohou být i dárky pro vaše hosty. Motivy obrazů totiž přenášíme na drobné dárkové předměty, díky kterým šíříme radost do celého světa.

Obrázky

Vneste vaším dárkem radost a hojnost do života vašich svatebních hostů.

Můžete si vybrat z různých motivů a poselství, které obrazy nesou. A na zadná stranu můžete napsat vaše osobní poděkování. Tento dárek zůstane vašim svatebním hostům na pořád a vnese jim mnoho dobrého do života.

svatba v prirode - dary pro svatebni hosty -3
svatba v prirode - dary pro svatebni hosty -2

Kreativní magnetky

Další variantou dárku pro svatební hosty může být naše magnetka, která rozproudí kreativitu v životě obdarovaného. Jen si je představte vystavené na nástěnce v pracovně anebo přímo na ledničce v kuchyni.

Knoflík pro štěstí

s příběhem

Co třeba takový Knoflík pro štěstí s příběhem o lásce? Anebo s příběhem o krásném budoucím? Výběr příběhu a motivu knoflíku necháme zcela na vás.

svatba v prirode - dary pro svatebni hosty
svatba v prirode - dary pro svatebni hosty -2

Náramek přátelství

Než si půjdete náramky prohlížet, přečtěte si ještě krátký příběh s náramky pro štěstí, který s námi sdílely naše zákaznice:

Pět kamarádek připravilo netradiční rozlučku se svobodou. Žádný bar ani alkohol se nekoná. Ale společný čas v překrásné zahradě, letní podvečer, kdy spolu pozorují hřejivý západ slunce a sdílejí mezi sebou vše to dobré, co znamená být ženou a co přináší zdravý vztah mezi ženou a mužem. A každá si navléká na ruku náramek přátelství. Všechny si ho pak znovu navléknou na zápěstí levé ruky ve svatební den. Spojení se zesílilo, a tak mohly svou kamarádku s láskou po celý den podporovat. Tu, která ten den byla Bohyní.

Přejete si vyladit svatbu do stejného motivu? 

Napište nám a spoelčně to vymyslíme.

Souhlas se zásadami ochrany osobních údajů

5 + 8 =